Šikovné ruce ze trojky

Šikovné ruce ze trojky
14. 06. 2024

Již od podzimu minulého kalendářního roku probíhala soutěž Dřevoobchodu Lubná s názvem „Šikovné ruce“ do kterého se zapojila jako již tradičně i naše škola.

Během října a listopadu žáci 8. ročníků v rámci předmětu pracovní činnosti navštívili dřevozpracující a výrobní závod Pinie v Lubné. Odtud si přivezli spoustu zbytkových materiálů a polotovarů, ze kterých následně navrhli a vyrobili vlastní originální výrobky. Ve čtvrtek 13.6. proběhlo v areálu Dřevoobchodu slavnostní vyhlášení výsledků celé soutěže, které se nakonec zúčastnilo 10 škol a téměř 70 výrobků. Naši žáci uspěli výborně i v této velké konkurenci skvěle zpracovaných a nápaditých výrobků.

Ondřej Toušek 1.místo hlasování na Facebooku a 2.místo v kategorii Praktičnost

Andrea Jirásková 1.místo v kategorii Originalita

Kolská Alena 2.místo v hlasování zákazníků Dřevoobchodu

Daniela Rybáčková 3.místo v kategorii Praktičnost

Gratulujeme