ADAPTAČNÍ KURZ 6. ROČNÍKU

 

 

Společné informace

Kurz:                          Lektory vedený kurz, který slouží k prohloubení vztahů mezi žáky a ke zlepšení klimatu třídního kolektivu, seznámení nových žáků a začlenění do nového kolektivu.

Ubytování:                V budově. Doporučujeme vzít vlastní spacák pro případ chladného počasí.

Strava:                       Plná penze s pitným režimem (začíná se obědem, končí se obědem). Možnost zakoupení pití a laskomin v místním kiosku. Veškeré dietní stravování nahlaste do ............. třídnímu učiteli.

S sebou:                    Kopii kartičky zdravotní pojišťovny, potvrzení o bezinfekčnosti s podpisem zákonného zástupce a datem ne starším než 1 den (k předání tř. učiteli v den odjezdu), vlastní léky (informovat třídního učitele o užívání), hygienické potřeby, přezůvky, sportovní (nepromokavé) oblečení do lesa, psací potřeby (penál), hrneček na pití, pláštěnku, vhodnou obuv na sportovní aktivity (gumáky), polštář na sezení (podsedák), šátek (větší), baterka, vlastní hudební nástroj

NEVOZIT: drahé a v přírodě nepotřebné věci – mobilní telefon, tablet, notebook, reproduktory, atd., nápoje typu Coca Cola, Fanta, Sprite; energ. nápoje, atd.

POZOR:  DOPORUČENÝM ZAVAZADLEM JE JEDNO ZAVAZADLO BATOH, KROSNA (ne kufry, tašky do jedné ruky, apod.)

POTVRZENÍ O BEZINFEKČNOSTI (přineste k odjezdu)!